İlçemizde Belediye Başkanlığı binası bahçesinde gerçekleştirilen Bayramlaşma Programına İlçemiz Kaymakamı Müfit GÜLTEKİN, Belediye Başkanı İbrahim BAZ, İlçe Jandarma Komutanı J.Teğmen Mustafa KARAKAYA, İlçe Emniyet Müdür Vekili Onur Ali MUTLUAY, daire müdürleri ile vatandaşlarımız katıldı. 
 
    Programda konuşan Kaymakamımız Müfit GÜLTEKİN; bayramların önemine değinerek, Kurban Bayramının bölgemize, ülkemize ve tüm insanlığa hayırlar getirmesini dilediklerini ve tüm vatandaşlarımızı saygı ile selamladıklarını söyledi. Bahçe halkının Bayramlaşma Programına katılım göstermelerinden dolayı bütün vatandaşlarımıza teşekkür etti. 
 
     Belediye bahçesindeki programın ardından  Kaymakamımız daha sonra İlçe Jandarma Komutanlığını ziyaret ederek burada personellerle bayramlaştı. Ardından Kaymakamımız ziyaret ettiği şehit aileleri ve gaziler ile sohbet ederek onların ihtiyaç ve sorunlarını dinledi, şehit ailelerinin bizlere vatan uğruna canlarını feda eden kahramanlardan birer emanet olduklarını söyleyerek her daim yanlarında olduklarını ifade etti.