İLÇEMİZ KAYMAKAMI SAYIN MÜFİT GÜLTEKİN’İN KURBAN BAYRAMI MESAJI 
 
 
 
 
 
      Bizleri yakınlaştıran, yardımlaşma ve dayanışma duygularının zirveye ulaşmasına vesile olan Mübarek Kurban Bayramına bir kez daha kavuşmanın büyük mutluluğunu ve heyecanını yaşıyoruz.
             
        Bayramlarımız; millet olarak birbirimize kenetlenmemizi sağlayan, sevginin, şefkatin, merhametin, dayanışmanın ortak noktası, milli, manevi ve dini duyguların harmanlandığı “millet olma şuurunun” kuvvetlendiği çok önemli ve özel günlerdir.
 
       Bu nedenle Kurban Bayramının ülkemize, milletimize, İslam alemine ve tüm dünyaya huzur, sağlık ve mutluluk getirmesini diliyorum.
 
         Unutmamalıyız ki sevinçler ve mutluluklar paylaştıkça artar, üzüntüler ve acılar da paylaşıldıkça azalır. Toplumsal yardımlaşma ve dayanışma duygularının zirveye ulaştığı, ihtiyaç sahiplerinin her zamankinden daha fazla hatırlandığı bayram günlerinde; engelli, muhtaç ve kimsesiz vatandaşlarımızı, yaşlılarımızı, şehit yakınlarımızı ve gazilerimizi ziyaret etmek dayanışmanın en güzel örneklerini oluşturacaktır.
 
        Bu duygu ve düşüncelerle,Bahçeli HemşerileriminKurban Bayramını en içten duygularla kutluyor, aziz şehitlerimizi rahmetle, kahraman gazilerimizi ise minnet ve şükranla anıyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.